Svatby

Pořádání svatebních hostin

Restaurace-penzion Schwarzenberský panský dvůr je atraktivním místem pro pořádání Vaší romantické svatební hostiny. Nabízíme kompletní služby pro uspořádání svatebních hostin, od ubytování v našem penzionu až po hostinu na míru dle Vašeho přání.

Máme pro Váš svatební den vše, co potřebujete: ubytování v penzionu, kvalitní restauraci, svatební salonek. Náš personál je pro Vás schopný připravit velkolepou oslavu o několika chodech a zajistit profesionální obsluhu.

Svatební hostina

Novomanželé poprvé usednou ve svazku manželském se svou rodinou a přáteli, a proto je důležité, aby celá hostina probíhala bez komplikací. Nezáleží na tom, jestli chystáte obřad přímo v příjemném prostředí areálu Schwarzenberského panského dvora, nebo plánujete svatbu v okolí. Velice rádi vám pomůžeme s přípravou svatební tabule a organizací celé hostiny včetně výzdoby stolu a dekorace prostor. V letních měsících si Vaši oslavu můžete užívat jak uvnitř restaurace, tak na venkovní terase v příjemném prostředí našeho statku včetně grilování (kýta, selátko, jehňátko). Dokážeme pro Vás uspořádat svatební hostinu jak finančně úspornou, tak jsme schopni zajistit hostinu i pro ty nejnáročnější klienty. Stačí jen, když nám udáte Vaše požadavky a představu, jak má svatební hostina vypadat. Věříme, že svatba zajištěná od nás, pro Vás bude zážitek na celý život.

V případě dotazů nás kontaktujte na naši emailovou adresu: pansky.dvur@seznam.cz, nebo na telefon: 604 906 050. Do emailu prosím uveďte předpokládaný počet osob, termín a předběžnou představu o průběhu Vašeho svatebního dne. Podle Vašich informací Vám můžeme vyhotovit nabídku na míru.

Jsme schopni zařídit:

– Kompletní aranžování svatební tabule
– Obřad
– Květiny
– Svatební dort a zákusky
– Fotografa
– Kameramana
– Živou hudbu