O nás

Vítejte na stránkách Schwarzenberského panského dvora. Náš podnik je vybudován v areálu starého Schwarzenberského panského statku, který sloužil již od roku 1850. První zmínky o kamenné tvrzi v Krsicích pocházejí ale už z roku 1617.

V roce 2006 byl statek kompletně zrekonstruován a předělán na restauraci o kapacitě 80 míst, s letní terasou a nekuřáckým salónkem. Celková kapacita činí cca 200 míst. Jedinečný interiér a exteriér v selském stylu jen přispěje k příjemné atmosféře pro Vaši firemní akci, oběd, večeři, oslavu, či svatební hostinu.

Náš penzion je tvořen podkrovními pokoji s kapacitou 25 míst. Samozřejmostí je sociální vybavení na každém pokoji. Dalších 15 lůžek nabízí hostel sloužící pro skupinové ubytování. Celková ubytovací kapacita penzionu je tedy cca 40 míst. Specializujeme se na svatby, rauty, firemní akce a oslavy jak soukromé, tak komerční. Přímo k penzionu vede cyklostezka. V našem okolí se nachází spousta nejen historických lokalit a památek, jako například zámek Orlík, hrad Zvíkov, rozlehlé lesnaté oblasti, nebo zatopené lomy.